بالا
Exness با افتخار اسپانسر تیم اول جهان، رئال مادرید و بهترین فوتبالیست کنونی جهان، کریستیانو رونالدو شده است

مدیریت گروه Exness

داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.

Petr Valov

مدیرعامل

Petr یکی از مؤسسین گروه Exness است که در رشد و موفقیت این شرکت نقشی کلیدی ایفا کرده است. او معتقد است که فرهنگ شرکتی مشتری‌محورِ Exness، که خود او از ابتدا برای ایجاد آن تلاش کرده است، در تمامی حوزه‌های عملیاتی شرکت نقش کلیدی دارد.

Igor Rudi

مدیر بازاریابی

Igor از سال 2012 تا کنون با گروه Exness همکاری کرده است. او علاوه بر تبلیغ گروه در بازارهای بین‌المللی، مسئولیت هدایت تیمی از متخصصان بازاریابی را بر عهده دارد که تلاش می‌کنند تا Exness، نه تنها به صورت آنلاین بلکه به صورت آفلاین نیز در مورد توجه قرار گیرد.

Vladimir Tatarinov

مدیر ارشد تکنولوژی

Vladimir در سال 2015 به گروه Exness پیوست. او در راستای دستیابی به راه حل های فنی مورد نیاز برای تجارت، تحقیق و توسعه (R&D) را مدیریت می‌کند. او علاوه بر سابقه نائب رئیسی بانک Deutsche، سابقه مدیریت سمت های متعدد در Intel را نیز در کارنامه خود دارد.

Maria Fedorova

مدیر ارشد مشتریان

Maria در سال 2012 به گروه Exness پیوست. او مدیریت ارتباط مشتریان گروه را بر عهده دارد. او از بر آورده شدن نیازهای مشتریان و راحت و بی دردسر بودن کار با Exness برای آنها، اطمینان حاصل می‌کند.

Elena Romanova

مدیر منابع انسانی

Elena از سال 2013 تا کنون با گروه Exness همکاری کرده است. او به مدت 10 سال در حوزه منابع انسانی در پُست‌های متنوع و در صنایع مختلف از جمله اتوماسیون و بخش خدمات مالی مشغول به کار بوده است. او خط مشی منابع انسانی‌ را در گروه Exness مشخص می کند ومسئولیت استخدام، جهت دهی‌ کارکنان و توسعه شرکت را بر عهده دارد.

Loading nanoRep Website Conversion Solution
host www.exness.eu | env production