بالا
Exness با افتخار اسپانسر تیم اول جهان، رئال مادرید و بهترین فوتبالیست کنونی جهان، کریستیانو رونالدو شده است

مدیریت گروه Exness

داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.

Petr Valov

مدیر ارشد اجرایی

Petr در سال 2008 با مدرک مهندسی از دانشگاه سیستم‌های کنترل و رادیو الکترونیک Tomsk State فارغ‌التحصیل شد. حوزه‌های تخصصی وی در مدت تحصیل شامل برنامه‌نویسی، تکنولوژی اطلاعات، چارچوب‌های حفاظت از کانال‌های ارتباطی و چارچوب‌های حفاظت اطلاعات بوده است. او به محض دریافت مدرک، شغل خود را در یک شرکت مشاوره مالی آغاز کرده و بر پروژه‌های مهمی مانند کنترل عملیات مالی نظارت داشت. در حال حاضر، Petr مدیر اجرایی گروه Exness بوده و در تمامی فعالیت‌های گروه مانند برنامه‌ریزی استراتژیک، استخدام نیروهای جدید، معرفی خدمات جدید و کنترل کیفیت در تمامی سطوح مشارکت دارد.

Chul Lim

رئیس بازاریابی دیجیتال

Chul در سال 2001 با مدرک اقتصاد از دانشکاه Korea فارغ‌التحصیل شد. او قبل از پیوستن به Exness، تیم‌های بازاریابی دیجیتال را در شرکت‌های آسیایی مختلفی مانند JingDong، گروه Samsung و سیستم‌های AstraZeneca و Cisco اداره کرده است. Chul در سال 2017 به عنوان رئیس بازاریابی دیجیتال به Exness ملحق شده و مسئولیت بازاریابی عملکرد، محتوا و کمپین را در بازارهای جهانی بر عهده دارد. او به بازاریابی موبایلی و دیجیتال بسیار علاقه مند بوده و جایگاه خاصی برای نوآوری قائل است.

Vladimir Tatarinov

مدیر ارشد تکنولوژی

Vladimir مدرک فوق لیسانس رادیوفیزیک خود را از دانشگاه Nizhny Novgorod روسیه دریافت کرده است. او پیش از پیوستن به Exness چندین موقعیت مدیریتی داشته است، از جمله معاون بانک Deutsche مسکو، جایی که او فرایند تجارت برای توسعه داخلی و فرایندهای دریافت/ ارسال را با یکدیگر ادغام کرد، و معاون مهندسی در BackupAgent B.V.، که در آنجا مسئول تمام جنبه‌های فرایند تحقیق و توسعه (R&D) و همچنین تحویل محصولات به بازار بود. Vladimir در سال 2015 به عنوان CTO به گروه Exness ملحق شده و بخش تحقیق و توسعه را به منظور ارائه راه‌حل‌های تکنیکی جهت رفع نیازهای تجارتی شرکت مدیریت می‌کند.

Maria Fedorova

مدیر ارشد امور مشتریان

Maria در سال 2012، اندکی پس از فارغ‌التحصیلی در رشته تاریخ از دانشگاه Tomsk State، به گروه Exness پیوست. او به سرعت مسئول آموزش کارکنان پشتیبانی تکنیکی Exness در دفاتر جهانی گشته و با موفقیت تمامی تیم‌ها و بخش‌ها را زیر نظر بخش ارتباط با مشتریان شرکت رشد و توسعه داد. امروزه، او مدیر ارشد امور مشتریان Exness است و مدیریت ارتباط با مشتریان گروه را برعهده دارد. نقش او اطمینان از برآورده گشتن همیشگی نیازهای مشتریان Exness و ارائه تجربه ای راحت و بدون نقص به مشتری می باشد.

Eric McLean

مدیر ارشد منابع انسانی

Eric یکی از اعضای موسسه ممتاز توسعه پرسنلی (CIPD) است و در زمینه تکنولوژی، تلکام و خدمات مالی فعالیت داشته است. علائق و تخصص او شامل توسعه سازمانی، مدیریت تغییر، روانشناسی و تجارت عمومی است. Eric در سال 2017 به گروه Exness ملحق شده و نقش او طراحی و ارائه یک استراتژی جهانی HR است که بتواند Exness را به 'انتخاب اولی' شناخته شده و تجارتی در سطح جهانی تبدیل کند. Eric معتقد است "استعداد نیروی محرک تمامی ارزش آفرینی‌ها است"، و بنابراین خود را محافظ فرهنگ، استعداد و عملکرد می‌داند.

Martin Thorvaldsson

مشاور عمومی

Martin در سال 1997 از مدرسه حقوق دانشگاه Lund در سوئد فارغ‌التحصیل شد. او متخصص قوانین IT و IP است. Martin به عنوان مشاور حقوقی در صنعت قمار آنلاین و به عنوان مشاور عمومی برای Media AB و GTECH G2 کار کرده است. او بین سال‌های 2010 تا 2016 مشاور عمومی و عضو هیئت مدیره گروه Betsson بوده و به عنوان رئیس چندین شرکت گروه Betsson، از جمله رئیس و مدیر اجرایی دفتر جبل‌الطارق، فعالیت داشته است. Martin قبل از پیوستن به Exness، مدتی شرکت خصوصی خود را در زمینه مشاوره حقوقی در صنعت بازی و قمار آنلاین اداره می‌کرد. او در سال 2017 به عنوان مشاور عمومی به گروه Exness ملحق شده و مسائل حقوقی گروه را عهده دار است؛ او همچنین بخش حقوقی برنامه توسعه جهانی گروه را مدیریت می‌کند.

George Tsaparillas

مدیر کل

George مدرک ریاضی خود را در سال 1999 و مدرک MBA خود را در رشته مدیریت در سال 2002 از موسسه تکنولوژی New York دریافت کرد. او بین سال‌های 2003 تا 2011 به عنوان رئیس فروش بنگاه املاک گروه Karaolis فعالیت کرده، و در سال 2012 فعالیت حرفه ای خود را در قالب مدیر اجرایی سرمایه‌گذاری‌های DUB گسترش داد. George در سال 2013 به Exness (Cy) Ltd ملحق شد و امروزه مدیر کل و عضو هیئت مدیره شرکت است؛ از جمله وظایف او می توان به تدوین

David Morris

مدیر ارشد اجرایی Exness (UK) Ltd

David مدرک خود را در رشته اقتصاد و سیاست عمومی دریافت کرده، و به عنوان عضو موسس اولین شرکت اسپرد بتینگ آنلاین، گنجینه ای از تجارب صنعتی را به گروه Exness افزوده است. او یک مدیر با تجربه «در سطح هیئت رئیسه» بوده و چندین عنوان مدیریتی ارشد از جمله مدیر عامل را در کارنامه دارد. تجربه Daivd در مدیریت معاملات جهانی برای شرکت‌های CFD قبلی باعث شده است تخصص او انواع مختلف دارایی را در بر بگیرد. او در مارس 2016 به عنوان مدیر عامل شعبه انگلستان به گروه Exness ملحق شد.

David Moyes

مدیر ارشد فروش

David لیسانس مهندسی و لیسانس تجارت خود را از دانشگاه Melbourne دریافت کرده و پس از آن فوق لیسانس مدیریت کسب و کار را از دانشگاه Victoria اخذ نمود. او چندین عنوان مدیریتی را در کارنامه خود دارد، از جمله مدیر کل گروه تولیدی Hong Leong، که در آنجا یک استراتژیست کلیدی در گروه مصالح ساخت محسوب می شده، و مدیر کل گروه Monier، که در آنجا مسئولیت نظارت بر تمامی برنامه های توسعه بازار، کانال، شرکاء و محصول را برعهده داشته است. David در سال 2016 به عنوان مدیر ارشد فروش به Exness Limited ملحق شده و مسئول ایجاد و توسعه برنامه‌ریزی استراتژیک برای فروش، تولید و تجاری‌سازی محصولات در بازار است.

host www.exness.eu | env production