بالا
Exness با افتخار اسپانسر تیم اول جهان، رئال مادرید و بهترین فوتبالیست کنونی جهان، کریستیانو رونالدو شده است

پشتیبانی مشتری

هدف اصلی ما کمک به معامله‌گران در امر داد و ستد آنها می‌باشد، و این موضوع به معنای ارائه اطلاعات مورد نیاز آنها و برطرف نمودن سریع هرگونه مشکلاتی که ممکن است بوجود بیاید، می‌باشد.
داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.
پشتیبانی چندزبانی

پشتیبانی چندزبانی

به منظور دستیابی به درک متقابلی بهتر با تک‌تک مشتریان، بطور منظم زبان‌های پشتیبانی جدیدی را اضافه می‌نماییم. مشتریان ما از نقاط مختلف سراسر جهان در حال حاضر به 15 زبان کمک دریافت می‌نمایند: انگلیسی، روسی، چینی، هندی، فارسی، اردو، ویتنامی، اندونزیایی، عربی، تایلندی، بنگالی، مالزیایی، و تمیل.

در هر زمانی که می‌خواهید با ما تماس بگیرید

واحد پشتیبانی مشتریان Exness بطور کاملاً شبانه‌روزی، 24 ساعت در روز، و 7 روز در هفته در دسترس قرار دارد. هر معامله‌گر قادر است فارغ از زمان روز یا محل سکونت خویش، در هر زمان جهت دریافت کمک با ما تماس بگیرد.

در هر زمانی که می‌خواهید با ما تماس بگیرید

متخصصین ماهر

فقط کارمندان باتجربه در Exness مشغول به کار هستند چرا که کسب و کار امروزی، برای آموزش متخصصین ملزومات بسیار سختگیرانه‌ای را در نظر می‌گیرد. مشاورین ما از کلیه‌ی دانش‌های مالی مورد نیاز برخوردار بوده و بطور مداوم در حال بهبود مهارت‌های حرفه‌ای خویش می‌باشند. واحد پشتیبانی مشتریان Exness همواره آمادگی دارد تا در جهت رفع هرگونه مشکلی معامله‌گران را یاری دهد. واحد پشتیبانی مشتریان ما، که مطابق با نقد و بررسی‌های ارائه شده از طرف مشتریان‌مان در میان بهترین‌ها قرار دارد، حقیقتاً باعث افتخار و دلگرمی ماست.

نظر شما برای ما حائز اهمیت است

‏‎Exness‎‏ به درخواست‌های تک‌تک مشتریان گوش فرا می‌دهد. در نظرسنجی‌های ما شرکت نموده و نظرات خود را به اشتراک بگذارید. ما قطعاً پیشنهادات و توصیه‌های شما را مد نظر قرار خواهیم داد.

‏‎Exness‎‏ همواره در دسترس شما قرار دارد

هر مشتری قادر است مطلوب‌ترین روش را برای تماس با واحد پشتیبانی مشتریان انتخاب کند. پرسش‌های خود را به صورت تلفنی بپرسید، از طریق «چت زنده» پاسخ پرسش‌های خود را از متخصصین دریافت کنید، پیام‌های خود را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید، و یا بطور رایگان درخواست کنید متخصصین ما خودشان با شما تماس بگیرند. متخصصین ما قطعاً با شما تماس خواهند گرفت!

با واحد پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید
host www.exness.eu | env production