بالا
Exness با افتخار اسپانسر تیم اول جهان، رئال مادرید و بهترین فوتبالیست کنونی جهان، کریستیانو رونالدو شده است
داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.

اخبار مربوط به گروه Exness

آوریل 27, 2018

Changes to Exness (Cy) Ltd. Client Agreement

This is a formal announcement by Exness (Cy) Ltd. in relation to amendments we have made in our Client Agreement.

خواندن مطالب بیشتر

مه 15, 2017

در چهارمین دوره ارتقا سطح معاملات، الزامات مارجین برای جفت ارزهای نامتعارف پایین آورده شده است

با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که در پنجمین دوره ارتقا سطح معاملات، الزامات مارجین را برای بیش از 50 جفت ارز نامتعارف پایین آورده‌ایم.

همه‌ی اخبار

اوت 2, 2017

Exness رسما شراکت خود با کریستیانو رونالدو را اعلام می‌کند

2 آگوست 2017- فقط چند روز بعد از اعلام شراکت رسمی با رئال مادرید، Exness، بروکر جهانی بورس بین‌الملل، با افتخار شراکتی دیگر را با کریستیانو رونالدو، برنده‌ی 4 توپ طلای بهترین بازیکن جهان و اولین فوتبالیست برنده 4 کفش طلای اروپا، اعلام می‌کند.

جولای 31, 2017

Exness شراکت رسمی خود با رئال مادرید را اعلام می‌کند

31 جولای 2017- Exness، بروکر جهانی و پیشتاز در بورس بین‌الملل، رسما شراکت خود را با تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا اعلام می‌کند تا در 3 سال آینده به شریک رسمی معاملاتی تیم کهکشانی‌ها تبدیل شود.

آوریل 6, 2017

حجم معاملات گروه Exness به رکورد جدیدی معادل 313.7 بیلیون دلار آمریکا رسیده است

با افتخار به اطلاع می‌رساند که تنها دو ماه پس از انتشار گزارش ما مبنی بر بالاترین حجم معاملاتی گروه Exness، در ماه مارس نیز توانستیم رکورد جدیدی به ثبت برسانیم. رقم جدید 313.7 بیلیون دلاری، بالاترین حجم معاملات ما تا به امروز، و دستاورد مهم دیگری در سال 2017 به شمار می‌رود.

آوریل 10, 2017

گروه Exness گزارش‌های وجوه تائید شده توسط Deloitte در سال 2016 را منتشر می‌کند

با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که طبق گزارش یافته‌های حقیقی سالیانه ما که توسط Deloitte تهیه شده است، میزان کل وجوه متعلق به گروه Exness، معادل 157.5 میلیون دلار آمریکا بوده است. این گزارش مطابق با استاندارد بین‌المللی خدمات مرتبط (ISRS 4400) تهیه شده است و «وجود و دقت وجوه متعلق به Exness و مشتریان آن» را در تاریخ 31 دسامبر 2016 تائید می‌کند.

فوریه 9, 2017

گروه Exness با 266 بیلیون دلار آمریکا، رکورد حجم معاملات ماهیانه را شکست.

با کمال افتخار، آخرین اخبار را به اطلاع مشتریان و شرکای گرانقدر خود در سراسر دنیا می‌رسانیم. در پایان ماه ژانویه، گروه Exness به رکورد مجموع حجم معاملات ماهیانه 266 بیلیون دلار آمریکا دست یافت که بالاترین میزان حجم معاملات ما تا کنون بود.

host www.exness.eu | env production