بالا

‏‎Exness‎‏ در راستای بازیابی جمعیت گونه‌های نادر حیوانات به «صندوق حمایت از حیات‌وحش جهان» (‏‎WWF‎‏) کمک کرد

داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.

گروه Exness در گذشته از پروژه‌های «صندوق حمایت از حیات‌وحش جهان» (‏‎WWF‎‏) روسیه جهت بازیابی گونه‌های نادر حیوانات - یوزپلنگ ایرانی در قفقاز و پلنگ سیبریه‌ای در شرق دور، حمایت کرده بود.

بازیابی یوزپلنگ ایرانی در قفقاز

در قرن 20 ام، جمعیت یوزپلنگ‌های ایرانی در قفقاز تقریباً بطور کامل ناپدید شده بود. در سال 2015، «صندوق حمایت از حیات‌وحش جهان» (‏‎WWF‎‏) روسیه با حمایت ‏‎Exness‎‏ اقدام به رهاسازی تعدادی حیوانات این گونه به حیات وحش کرد. یوزپلنگ‌های جوان نه تنها به تغذیه و مراقبت، بلکه به ساخت و سازهای ویژه‌ای که با زیستگاه طبیعی آنان سازگار است، نیاز داشتند و به توسعه‌ی چالاکی و توان حیوانات کمک می‌نماید.

یوزپلنگ‌ها با وجود رها شدن در حیات وحش، هنوز به مراقبت نیاز داشتند. بعنوان بخشی از برنامه‌ی شراکت با Exness، طوقه‌های رادیویی و تجهیزات انتقال اطلاعات در مورد حرکات حیوانات خریداری شده و بر روی هر حیوان بسته شد.

"ما می خواهیم توجه جهان را به مشکلات مبرم محیط زیست جلب نموده و اعانه‌ای قابل توجه به حفاظت از طبیعت انجام دهیم."

Petr Valov, مدیر ‏‎Exness‎‏

بازیابی پلنگ سیبریه‌ای در شرق دور

پلنگ سیبریه‌ای یک گونه‌ی نادر دیگر است که در در «حفاظتگاه طبیعی سیخوته-آلین» زندگی می کند. با حمایت‌های Exness، «صندوق حمایت از حیات‌وحش جهان» (‏‎WWF‎‏) روسیه توانست مسیرهایی را پاکسازی کرده و حرکت و جابجایی کارکنان این حفاظتگاه طبیعی را آسان‌تر کند.

علاوه بر این، حداقل چهار کلبه‌ی تایگا در منطقه ساخته شد که بعنوان نقاط توقف بازرسان و محققین حفاظتگاه مورد استفاده قرار می گرفتند.

نجات خرس قطبی در یاقوتستان

طبق برآوردهای متخصصین، حداکثر 25,000 خرس قطبی در جهان باقی مانده است و هر ساله به دلیل شکار غیرقانونی و تغییرات آب و هوایی از تعداد آنها کاسته می‌شود.

Exness از نیروهای گشت‌زنی «جزایر خرس»، که تا 15 کمینگاه خرس‌های اجدادی را در خود جای داده است حمایت نمود و هزینه‌ی خریداری تجهیزات میدانی اعم از دستگاه‌های ‏‎GPS‎‏، دوربین‌های شکاری، یونیفرم‌ها، دوربین‌های عکاسی/فیلمبرداری را برای بازرسان تأمین کرد.

Loading nanoRep Website Conversion Solution