بالا
Exness با افتخار اسپانسر تیم اول جهان، رئال مادرید و بهترین فوتبالیست کنونی جهان، کریستیانو رونالدو شده است
داد و ستد با CFD ها و بطور کلی محصولات دارای اهرم مالی از ریسک ضرر بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است کل مبلغ سرمایه‌گذاری شده‌ی خود را از دست بدهید.

میزبانی VPS رایگان

با اتصال به یک پایانه‌ی راه دور که سرور آن دقیقاً جنب یک سرور داد و ستد قرار دارد، مشتریان ما قادرند طوری از پایانه داد و ستد استفاده کنند که گویا درست از رایانه‌های خودشان این کار را انجام می‌دهند.

میزبانی VPS رایگان

مزایای استفاده از میزبانی VPS

سرعت

با توجه به آنکه سرورهای VPS در همان مرکز داده هایی که سرورهای داد و ستد در آن قرار دارند، تعبیه شده‌اند، پینگ کردن یک سرور داد و ستد بشدت سریع خواهد بود (0.4 - 1.25 میلی‌ثانیه)، و لذا مظنه‌ها بطور آنی دریافت شده و سفارشات معامله‌ گران بدون تأخیر به سرور ارسال می‌گردد.

پایداری

عدم وابستگی به کیفیت ارتباط اینترنتی شما؛ کیفیت ارتباط اینترنتی دیگر بر تکمیل فرآیند معامله برای سفارشات تأثیرگذار نخواهد بود.

داد و ستد 24-ساعته

حتی در زمان‌هایی که رایانه‌ی شخصی‌ تان خاموش است، با استفاده از advisor ها و expert ها در بازار فورکس به داد و ستد بپردازید.

قابلیت جابجایی

استفاده از هر سیستم‌عاملی (ویندوز، مک، لینوکس).

قابلیت ارتباط سیار

بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم‌ افزاری، از هرکجا در جهان به حساب خود دسترسی پیدا کرده و به داد و ستد در بازار فورکس بپردازید. 

میزبانی VPS ارائه شده از طرف Exness

ما از طریق سرویس میزبانی VPS خود، دسترسی رایگان به یک پایانه داد و ستد را فراهم می‌آوریم. با اتصال به یک پایانه‌ی راه دور که سرور آن دقیقاً جنب سرور اصلی ماست، مشتریان ما قادرند طوری از پایانه داد و ستد استفاده کنند که گویا درست از رایانه‌های خودشان این کار را انجام می‌دهند. این سرور راه دور، در درجه‌ی نخست به منظور تضمین شرایط فنی پایدار و با کیفیت برای داد و ستد فورکس با استفاده از ماژول‌های خودمدار (expert ها، advisor ها)، طراحی گردیده است.

موازی‌ سازی

در هنگام داد و ستد در بازار فورکس با استفاده از یک پایانه‌ی راه دور، در صورت تمایل می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار نصب شده بر روی رایانه‌ی ثابت خود نیز به حساب داد و ستدتان دسترسی پیدا کنید. کلیه‌ی عملیات‌های داد و ستد به صورت موازی از دو پایانه (پایانه اصلی و پایانه‌ی راه دور)، انجام خواهد گرفت.

محدودیت‌هایی در قبال استفاده از میزبانی VPS موجود است: سپرده‌ گذاری اولیه شما باید حداقل برابر با 500 دلار آمریکا یا معادل آن در هر واحد پولی دیگر باشد. علاوه بر این، شما قادر نخواهید بود بطور مستقل نسبت به نصب یک نرم‌افزار بر روی پایانه‌ی راه دور اقدام کنید.

نحوه‌ی دریافت میزبانی VPS

برای دریافت میزبانی VPS، لطفاً درخواست خود را به نشانی پست الکترونیکی support@exness.com
ارسال نموده و یا از طریق چت زنده با ما تماس بگیرید.

لطفاً توجه داشته باشید: در صورتی که حساب داد و ستد شما برای مدت زمانی طولانی هیچگونه فعالیت داد و ستدی نداشته باشد، ممکن است میزبانی VPS شما به حالت تعلیق درآید. با ازسرگیری داد و ستد، دسترسی به آن می‌تواند بازیابی شود (برای این کار باید درخواستی را بدین منظور ارسال کنید). میزبانی VPS صرفاً برای داد و ستد بر روی سرورهای Exness در نظر گرفته شده است.

host www.exness.eu | env production